Oczyszczanie

Chociaż pierwotnie kroplówki witaminowe miały służyć przede wszystkim osobom przepracowanym, dzisiaj w ofercie klinik nie brakuje propozycji dla klientów chcących oczyścić organizm z toksyn czy pragnących spowolnić proces starzenia się.

Wlewy z naszych koktajli witaminowych wspomogą chory i osłabiony organizm. Jeśli nasze zdrowie nie ma się najlepiej, pomaga wrócić mu na właściwe tory, wzmacniając, regenerując i przywracając wewnętrzną równowagę. Witaminy i elektrolity podawane dożylnie działają wspomagająco m.in. przy takich schorzeniach jak cukrzyca, miażdżyca, bóle kostno-stawowe, reumatoidalne zapalenie stawów czy depresja.

O wlewach dożylnych warto pomyśleć zatem między innymi wtedy, kiedy gonią nas terminy, a zamiast skupiać się na pracy, walczymy z kolejną infekcją. Wówczas pomocne są kroplówki z dużą ilością witaminy C i elektrolitami. Nie jest to jednak jedyna sytuacja, w której pomóc może nam taka terapia.

Przyjęcie kroplówki to dobre posunięcie m.in. po zabiegach kosmetycznych na ciało, po zabiegach medycyny estetycznej, w przypadku odwodnienia, zaburzeń snu, znużenia, w okresach wytężonej pracy oraz w ramach wspomagania leczenia każdego rodzaju stanu zapalnego. W takich przypadkach szczególnie pomocne będą wlewy oczyszczające wątrobę i wspomagające odmładzanie.

Koktajl oczyszczanie wątroby przyspiesza wątrobowe i mózgowe procesy odtruwania, wpływając na zmniejszenie stężenia amoniaku we krwi, wzmagając jego usuwanie. Odpowiada za to zawarta w składzie ornityna, która wspomaga usuwanie amoniaku również z tkanek innych niż wątroba. Amoniak działa toksycznie na układ nerwowy, a jego zwiększone stężenie jest patologiczne, dlatego niezwykle istotnym jest, aby zwracać uwagę na jego poziom.

Osoby zainteresowanie przywróceniem swojego organizmu do stanu równowagi powinny skorzystać z naszej terapii chelatacyjnej. Składnikami terapii są aktywne substancje, które na drodze chemicznej wychwytują metale ciężkie i niektóre minerały znajdujące się w organizmie. Możliwe jest dzięki temu między innymi oczyszczenie naczyń krwionośnych ze złogów lipidowo – cholesterolowych. Ten rodzaj terapii jest rekomendowany przy chorobach nowotworowy, chorobie wieńcowej, zaburzeniach krążenia, zatruciach metalami ciężkimi i grzybami. To również doskonała metoda terapeutyczna na nadciśnienie tętnicze, miażdżycę, zaburzenia krążenia mózgowego, depresję czy chorobę Alzheimera.

W naszej ofercie znajduje się również koktajl odwracający negatywne skutki zatrucia alkoholowego. Preparat wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego, przyczyniając się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Koi nerwy, łagodzi objawy stresu. Spowalnia procesy starzenia, poprawia wygląd skóry, stan włosów i paznokci. Dzięki zawartej w nim witaminie C chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Istotną rolę w jego składzie pełni również glukoza i witaminy z grupy B.

Ci którym zależy na gruntownej regeneracji mogą skorzystać z koktajlu B Kompleks, który
przeznaczony jest dla osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem na witaminy z grupy B (m.in. stany wyniszczenia, alkoholizm, rekonwalescencja, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego). Preparat sprawdzi się również pomocniczo w chorobach układu nerwowego, w trądziku, czyraczności i w zaburzeniach czynności układu pokarmowego. Warto go również stosować, żeby przywrócić organizm do równowagi po przebytej antybiotykoterapii.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami